2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Łęczna
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. księgowości

Wynagrodzenie

8 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PRG Linter S.A. oferująca specjalistyczne roboty górnicze poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. księgowości.

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja, dekretowanie, księgowanie oraz analiza dokumentów kosztowych

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych

  • weryfikacja rejestrów VAT

  • analiza i rozliczanie rozrachunków oraz uzgadnianie sald z kontrahentami, sporządzanie kompensat

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne,

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału oraz roku,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi: Urząd Skarbowy, GUS,

  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów,

  • pomoc przy sporządzaniu rocznych sprawozdań.

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - wymagane

  • znajomość programu Comarch Optima - wymagane

  • znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych, w szczególności przepisów z zakresu podatku VAT

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność, systematyczność, zaangażowanie oraz zdolność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie od 8 500 zł brutto

  • praca od zaraz

Lokalizacja

Łęczna,

Lubelskie

Lubelskie, Łęczna
ID: 917151148