2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostróda
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds kosztorysowania i kalkulacji komputerowej

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o., poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kosztorysowania i kalkulacji komputerowej Miejsce pracy: Ostróda

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie kalkulacji i kosztorysów budowlanych,

- Prowadzenie spraw formalno-prawnych dotyczących przygotowania inwestycji do realizacji (zajęcie pasa drogowego, wycinka drzew, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach),

- Prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z procesem projektowym wynikającym z przepisów szczególnych inwestycji developerskich,

- Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności dokumentów formalno-prawnych,

- Poszukiwanie i współpraca z wykonawcami, zbieranie ofert oraz negocjowanie ich warunków na opracowanie dokumentacji geodezyjnych (mapy sytuacyjno-wysokościowe), badań geologicznych, inwentaryzacji zieleni, kart informacyjnych,

- Kontrola terminowości sporządzania zleconych dokumentacji,

Wymagania:

- wykształcenie średnie/ wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo),

- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- umiejętność pracy w zespole

- biegła obsługa komputera (MS Office, narzędzi NORMA, AutoCAD)

- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia, umiejętności

- długoterminową umowę o pracę

- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

- pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne

- dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie

- paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie (14-100), ul. Przemysłowa 8. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych będzie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie (14-100), ul. Przemysłowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 917137471