2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowa Sól
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. kosztorysowania

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do filzBee!

Jesteśmy producentem systemów akustycznych z filcu PET, stale poszerzającym horyzonty technologiczne i projektowe.

Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań dla biur, przestrzeni komercyjnych i projektów interior fit-out.

Nasza firma rozwija się dynamicznie, o czym świadczy fakt, że właśnie zakończyliśmy pierwszy etap budowy nowego zakładu.

Teraz Ty możesz stać się częścią naszego sukcesu!

Lokalizacja: Nowa Sól - Strefa Przemysłowa

Stanowisko: Specjalista ds. kosztorysowania

Twoja Rola w firmie:

Jako Specjalista ds. Kosztorysowania, będziesz osobą odpowiedzialną za przygotowanie szczegółowych ofert handlowych, które wspierają naszych klientów w realizacji ich wizji przestrzeni. Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na sukces naszych projektów, współpracując z zespołami obsługi klienta i produkcji.

Twoje zadania:

  • Tworzenie dokładnych kosztorysów na podstawie dostarczonych rysunków technicznych i innej dokumentacji

  • Analiza kosztów materiałów, robocizny oraz dodatkowych kosztów zewnętrznych.

  • Współpraca z różnymi działami w celu optymalizacji ofert i procesów.

  • Ocenianie ryzyka projektowych i proponowanie efektywnych rozwiązań kosztowych.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym za wyniki i zaangażowanie

  • Realny wpływ na rozwój produktów i strategię firmy.

  • Możliwość awansu i rozwijania swoich kompetencji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole ceniącym otwarty dialog i kreatywność.

Czego oczekujemy:

  • Biegłość w obsłudze SolidWorks i/lub AutoCAD.

  • Umiejętność myślenia przestrzennego i zrozumienia złożonych projektów technicznych.

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub aktywne uczestnictwo w projektach akademickich związanych z techniką.

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (możesz być w trakcie studiów ]

Zainteresowany/a?

Czekamy na Twoje CV, prześlij nam je przez OLX.

Dokumenty, które do nas prześlesz, zostaną wykorzystane wyłącznie w procesie rekrutacyjnym. Po jego zakończeniu zostaną zniszczone.

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 916566227