2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Ostrów Mazowiecka
FABRYKI MEBLI FORTE SA
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Fabryki Mebli "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Specjalista ds. kontrolingu finansowego

TWOJE ZADANIA:

  • Opracowywanie i wdrażanie zaakceptowanych narzędzi kontrolnych, niezbędnych do raportowania i analizy wyników finansowych
  • Przygotowywanie materiałów i zestawień niezbędnych do tworzenia długoletnich planów finansowych
  • Analiza wyników oraz monitoring kluczowych wskaźników
  • Kontrolowanie źródeł finansowania działalności jak również wydatków spółki (analiza struktury, budżetu, planów finansowych)
  • Kontrolowanie procesów i procedur z obszaru księgowości i sprawozdawczości
  • Proponowanie działań optymalizacyjnych na podstawie wniosków z realizowanych kontroli
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza odchyleń budżetowych
  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie realizacji zadań kontrolnych
  • Przygotowywanie raportów finansowych

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości, zarządzania lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej/zarządczej oraz konsolidacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i operatywność w działaniu
  • Zaawansowana umiejętność obsługi Pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP – mile widziane

KORZYŚCI:

  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 918501613