2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Komorniki
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. Kontroli Logistyki

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

  • Przygotowanie i planowanie inwentaryzacji w ok. 40 centrach logistycznych w całej Polsce,

  • Koordynacja i audyt procesu inwentaryzacji na magazynie,

  • Kontrola i archiwizowanie dokumentacji z przeprowadzonych inwentur,

  • Ewidencja przeprowadzonych inwentaryzacji: czas trwania inwentaryzacji, osób przeprowadzających, rejestr delegacji, umów zlecenia,

  • Kontrola konta inwenturowego,

  • Koordynacja zwrotów posezonowych i produktów nad stan,

  • Weryfikacja podmagazynów w systemie pod kątem zalegających dokumentów związanych z przesunięciami towarów,

  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (teren całej Polski) w soboty – 3 soboty w miesiącu (rozliczane dodatkowo) z wyłączeniem okresu wakacyjnego i świątecznego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Terminowość i skrupulatność,

  • Komunikatywność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę oraz premię kwartalną,

  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,

  • Pracę zdalną w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy zdalnej),

  • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 914115139