2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dębowiec
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds kadr i płac / kasjer

Lokalizacja

Dębowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna z terenu Śląska Cieszyńskiego, zajmująca się skupem i ubojem bydła oraz sprzedażą mięsa wołowego, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC, KASJER

Zadania pracownika:

- obsługa kasy firmy,

- weryfikacja dokumentów,

- prowadzenie akt osobowych pracowników i ewidencji kadrowej,

- naliczanie wynagrodzeń pracowników

- kontrola badań lekarskich i szkoleń BHP,

Od kandydatów oczekujemy:

- mile widziane wykształcenie w kierunku kadry, płace, rachunkowość,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

- umiejętności pracy w zespole,

- motywacji, zaangażowania.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat w stabilnej i rzetelnej firmie,

- zdobycie cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- możliwość rozwoju zawodowego.