2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Zachodniopomorskie
  6. Kadry i płace - Szczecin
  7. Kadry i płace - Pogodno
Dodane 25 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac - Biuro Rachunkowe

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pogodno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe TaxService poszukuje do swojego zespołu specjalisty ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków :

·         Pełna obsługa kadrowo-płacowa Klientów oraz bieżące prowadzenie spraw kadrowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

·         Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac;

·         Sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, Z-3, A1 itp.);

·         Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT;

·         Rozliczanie czasu pracy, prowadzenie ewidencji nieobecności;

·         Kontakt z klientami, urzędami oraz ZUS;

Oczekiwania :

·         Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;

·         Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych i innych niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku;

·         Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Oferujemy :

·         Umowę o prace w pełnym wymiarze lub ¾ etatu w zależności od preferencji;

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

·         Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

·         Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym;

·         Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności;

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno
ID: 900556005