2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdańsk
  7. Księgowość - Jasień
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • porządkowanie dokumentów kadrowych

  • wprowadzanie danych do systemu kadr i płac

  • udział w prowadzeniu spraw kadrowych pracowników, w tym szczególnie akt osobowych,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umowy z pracownikiem, zleceniobiorcą i kontrahentem,

  • prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji,

  • udział w przygotowywaniu dokumentów kadrowych, w tym umów

  • udział w naliczaniu wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • wsparcie zespołu poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi, prawem podatkowym, przepisami płacowymi, świadczeniami ubezpieczeń społecznych,

  • wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, zleceniobiorców, kontrahentów,

  • udział w sporządzaniu deklaracji, rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUs

    Nasze wymagania

    Poszukujemy sumiennej, otwartej osoby, która wesprze zespół kadr i płac na stanowisku Asystent/ka w dziale kadr i płac.

    Mile widziana osoba posiadająca status studenta.

    Mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace, Optima Kadry i Płace.

    Praca jest dla Ciebie jeśli:

    - myślisz o rozpoczęciu pracy w kadrach i płacach

    - jesteś dokładny i chętny do nauki

    - może masz już pierwsze doświadczenie w pracy w kadrach

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 866661408