2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma transportowo-spedycyjna mieszcząca się w Radomiu poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. KADR I PŁAC

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców

  • obsługa programów kadrowo-płacowych (Płatnik. Program DGCS)

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej, akt osobowych, ewidencji czasu pracy

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodne z obowiązującymi przepisami

  • naliczenie wynagrodzeń oraz innych świadczeń

  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON

  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu

WYMAGANIA:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku poparte wiedzą merytoryczną oraz umiejętnościami praktycznymi z zakresu naliczania płac, co najmniej 2 lata

  • mile widziana znajomość wyliczenia wynagrodzenia kierowcom międzynarodowym

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, przepisów podatkowych (w zakresie naliczania podatku dochodowego od osób fizycznych)

  • dobra znajomość MS EXCEL

  • wysoka kultura osobista

  • dokładność, terminowość, sumienność

OFERUJEMY:

  • przyjazną atmosferę pracy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • karty MULTISPORT

  • spotkanie integracyjne

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 791100687