2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Zduńska Wola
Beata Ślipek
Dodane Dzisiaj o 09:10

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BUDVAR Centrum sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska:

· prowadzenie akt osobowych pracowników oraz innej wymaganej przepisami dokumentacji kadrowej

· sporządzanie i przekazywanie zgłoszeń, deklaracji ZUS oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami społecznymi,

· przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracowników,

· ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy

· sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

· sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS

· obsługa procesu PPK

· obliczanie zasiłków chorobowych oraz innych zasiłków ZUS,

· rozliczanie wynagrodzeń kierowców ( pakiet mobilności)

· przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby firmy

Wymagania:

· doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac min. 2 lata

· praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ugruntowana wiedza z zakresu zagadnień płacowych, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz podatkowych

· doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń i umów cywilnoprawnych

· znajomość programu Płatnik

· wykształcenie minimum średnie

· dobra znajomość pakietu MS Of

·znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego CDN Optima,

· skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji, dbałość o szczegóły

· samodzielność, dociekliwość, systematyczność, sumienność, dyskrecja

Oferujemy :

· interesującą pracę w dynamicznym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

· stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

· możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji

· pakiet sportowy - karty MultiSport

· prywatna opieka zdrowotna gwarantująca dostęp do lekarzy specjalistów i większości badań

Miejsce pracy: Zduńska Wola

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

„Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną udostępnioną przez BUDVAR Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako administratora danych oraz że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych przez BUDVAR Centrum Sp. z o.o. w celu realizacji tej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji do czasu odwołania zgody."

Administratorem danych osobowych jest Budvar Centrum Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-676 Warszawa, ul. Postępu 10. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji (do 12 miesięcy),   a w przypadku wyrażenia zgody na udział w kolejnych rekrutacjach do momentu odwołania zgody przez kandydata do pracy.

Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 778016139