2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Zielona Góra
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jedno z największych biur rachunkowych, ogólnopolski dostawca nowoczesnych usług księgowych, w związku z ciągłym rozwojem powiększa swój zespół ! obecnie poszukujemy na stanowisko : Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.)
  • Rozliczenia PIT, ZUS ,
  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników
  • Monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisów podatkowych,
  • Wsparcie klientów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr i płac,
  • Kontakt z klientem oraz reprezentacja klienta w sprawach z zakresu prowadzonych rozliczeń przed ZUS, US, PIP i inne

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • praktyczne doświadczenie pozwalające na wykonywanie ww. zadań,
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i Płatnik,
  • dokładność, skrupulatność, zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy,
  • umiejętność efektywnego działania w zespole,
  • rzetelność, elastyczność i zaangażowanie,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy - w zespole oraz w ramach obsługi klientów,
  • nastawienie na rozwój i świadomość konieczności ciągłego doskonalenia zawodowego

Co oferujemy?

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania
  • nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej
  • szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą
  • realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery

Jeśli zaangażowanie i potrzeba rozwoju to Twoje cechy,

- zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Zapraszamy do współpracy!

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres: kontakt [at] biuropetra.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 729354756