2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Fabryczna
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy starszego specjalisty ds. kadr i płac, chcącego dołączyć do Działu Kadr i Płac Uniwersytetu WSB MERITO Wrocław.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umowy z pracownikiem;

  • prowadzenie akt osobowych, aktualizacja danych pracowniczych w systemie;

  • tworzenie raportów (urlopy, badania lekarskie, szkolenia, płace etc.);

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac;

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników w różnych systemach czasu pracy;

  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS oraz instytucje finansowe w zakresie PPK);

  • nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo- płacowym SAP i Płatniku;

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeniowego;

  • bieżąca, samodzielna obsługa klienta;

  • współpraca z działem księgowości oraz innymi działami w uczelni.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • minimum 2 letnie doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym;

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz umiejętność ich interpretacji;

  • samodzielność, zaangażowanie i wykazywanie inicjatywy w działaniu;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, Exel

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dokładność;

  • skrupulatność;

  • znajomość programu Płatnik.

 OFERUJEMY

  • umowa o pracę;

  • zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy;

  • szkolenia;

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej;

  • dodatkowe dni urlopu (dni kanclerskie, dzień wolny z okazji urodzin);

  • atrakcyjne zniżki na studia (w tym podyplomowe) z oferty Uniwersytetu WSB Merito;

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie próbnym;

  • przyjazna i pomocna atmosfera w biurze.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918496690