2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubuskie
  6. Kadry i płace - Gorzów Wielkopolski
Silcare
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

5 825 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

Poszukujemy na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Obowiązki

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej dla naszych pracowników, w tym sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, wypowiedzeń oraz świadectw pracy

  • Naliczanie i sporządzanie list płac

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych z ZUS

  • Nadzór nad terminowością umów oraz badań lekarskich

  • Zapewnienie zgodności procedur kadrowo-płacowych z obowiązującym prawem, w tym ścisła współpraca z systemami informatycznymi, takimi jak Symfonia, Comarch Optima oraz Płatnik

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana praca w firmie produkcyjno - handlowej

  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych regulacji dotyczących systemów kadrowo-płacowych

  • Umiejętność obsługi systemów informatycznych, w tym MS Office oraz programów do obsługi kadry i płac, w szczególności znajomość programów Symfonia, Comarch Optima oraz Płatnik

Oferujemy

  • Nowoczesne miejsce pracy i narzędzia wspierające efektywność

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz rozwój zawodowy

  • Karty MultiSport i MultiLife

  • Darmowe porady prawne

  • Zniżki na zakup produktów firmowych

  • Dostęp do firmowej biblioteki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 918237803