2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Osina Mała
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. jakości / Kontroler jakości

Wynagrodzenie

6 800 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osina Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Wraz z dynamicznym rozwojem firma ELPOL Łuźniak Sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. jakości / Kontroler jakości

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie, prowadzenie dokumentacji jakościowej - zgodnie z systemem zarządzania

  • obsługa reklamacji jakościowych, w tym przygotowywanie analizy przyczyn i planu działań naprawczych

  • pobieranie prób produktów do badań jakościowych

  • archiwizowanie sporządzonej dokumentacji oraz pobranych prób jakościowych w ramach obowiązujących procedur wewnętrznych

  • wystawianie atestów jakościowych produktów dla odbiorców i kontrahentów

  • sporządzanie, prowadzenie bieżącej dokumentacji z wykonanej pracy

  • kontakt z klientami, laboratoriami zewnętrznymi i firmami zewnętrznymi (np. DDD)

  • współpraca z innymi działami firmy, w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu

Wymagania pracodawcy:

  • wykształcenie min. średnie na kierunku Technologa Żywności, Biotechnologa, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewnym – mile widziane wyższe

  • znajomość systemu HACCP mile widziana

  • znajomość systemów jakościowych takich jak BRC, IFS , GMP+, FSSC, ISO 22000 mile widziana

  • staranne prowadzenie dokumentacji

  • znajomość programów MS Office

  • znajomość j. angielskiego mile widziana

  • chęci do pracy, zdobywania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w przyjaznym zespole, możliwość szybkiego wdrożenia oraz zdobywania kwalifikacji

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę w filmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • ubezpieczenie grupowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Osina Mała,

Łódzkie

Łódzkie, Osina Mała
ID: 918442870