2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Lubin
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. IT - Informatyk

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Z uwagi na nieustający rozwój Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku: SPECJALISTA ds. IT – INFORMATYK

Podania prosimy dostarczać drogą mailową bądź osobiście w Dziale Kadr CDT MEDICUS (Lubin, ul. Leśna 8).

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy,

  • benefity (pakiety) sportowe i medyczne,

Obowiązki:

  • montaż i serwis sprzętu komputerowego (komputery, peryferia, oprogramowanie),

  • instalacja, serwis i administracja sieci komputerowych,

  • instalacja, aktualizacja i diagnozowanie problemów z oprogramowaniem,

  • przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez normy ISO i RODO,

  • wsparcie informatyczne pracowników firmy,

  • administrowanie stacjami roboczymi i użytkownikami poprzez ActiveDirectory,

  • współpraca przy administrowaniu systemami informatycznymi,

  • współpraca w bieżącym utrzymaniu serwerów, urządzeń sieciowych i urządzeń drukujących,

  • nadzór nad ewidencją sprzętu IT,

Wymagania:

  • znajomość instalacji, konfiguracji oraz obsługi systemów operacyjnych Microsoft Windows i pakietu Microsoft Office,

  • podstawowa wiedza o usłudze Active Directory,

  • znajomość zagadnień protokołu TCP/IP i warstw niższych, znajomości modelu ISO/OSI,

  • umiejętność analizowania, diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym oraz umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • prawo jazdy kat. B.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o. (ul. Leśna 8, 59-300 Lubin), w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz.U. 2019r. poz. 1781)."

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 803948909