2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Jordanów
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. IT

Lokalizacja

Jordanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko informatyka w naszej centrali PalettenWerk, znajdującej się w Jordanowie.

Zadania

  • Konserwacja sprzętu i organizacja napraw

  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych

  • Montaż i zarządzanie urządzeniami sieciowymi; rozbudowa infrastruktury LAN

  • Tworzenie, przechowywanie i porządkowanie dokumentacji informatycznej

  • Nadzór i rozbudowa firmowego systemu monitoringu CCTV

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników (helpdesk)

  • Rozwiązywanie problemów z systemami IT

  • Wstępna diagnoza problemów sieciowych (LAN i WAN)

  • Administracja środowiskiem Microsoft 365

  • Nadzór nad kopiami zapasowymi środowisk, systemów czy programów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe – preferowane na kierunkach: Informatyka, Teleinformatyka

  • Znajomość budowy komputerów i działania systemów operacyjnych

  • Podstawowa znajomość zasad działania infrastruktury sieciowej

  • Wiedza z obszaru LAN/WAN oraz bezpieczeństwa systemów sieciowych (switche, access pointy, routery, firewalle)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i zrozumienie dokumentacji, oraz konfigurację urządzeń

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podejmowania podróży służbowych

  • Komunikatywność i ukierunkowanie na pracę zespołową

  • Gotowość i chęci do nauki

Mile widziane

  • Znajomość technologii światłowodowej

  • Uprawnienia elektryczne np. SEP

  • Uprawnienia do pracy na wysokościach

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Umiejętność priorytetyzowania

  • Zdolność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji (podstawa plus premia)

  • Dodatki wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atmosferę firmy rodzinnej i przyjazne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

  • Szkolenia i pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy

  • Swoboda w wykonywaniu zadań

  • Możliwość awansu i rozwoju

  • Okazję do nauki obsługi oraz administracji rozbudowanym systemem ERP

Lokalizacja

Jordanów,

Małopolskie

Małopolskie, Jordanów
ID: 912177535