2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Dąb
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. HR w firmie Caseownia

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w sprzedaży akcesoriów GSM.

Posiadamy swoje punkty w większości Galerii Handlowych na całym Śląsku. Nasz personel liczy ponad 60 osób, a centralne biuro znajduję się w Galerii Handlowej Gemini Park w Tychach.

Poszukujemy osoby, która wykazuje kompetencje w zakresie kadr i płac, oraz podstawach księgowości. Staramy się inwestować w młody, rozwojowy zespół, z którym mamy nadzieję zawiązać wieloletnią współpracę.

Twój zakres obowiązków

·       Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami i sporządzanie listy płac,

·       Przygotowywanie rozliczeń ZUS, podatkowych, PFRON, PPK,

·       Terminowe zgłaszanie i wyrejestrowywanie Pracowników i Zleceniobiorców w ZUS,

·       Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy,

·       Naliczanie i sporządzanie list dodatkowych,

·       Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach dla pracowników/współpracowników,

·       Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac na wewnętrzne potrzeby firmy,

·       Przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US),

·       Współpraca z działem księgowości w zakresie wynagrodzeń.

·       Bieżąca weryfikacja urlopów, wyliczanie ekwiwalentów, sprawdzanie wykorzystania urlopów zaległych itp.

 Nasze wymagania

·       znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych: Gratyfikant, Płatnik

·       2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

·       umiejętność pracy w zespole

·       dobra organizacja pracy własnej,

·       dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego

·       zaangażowanie i dokładność w wykonywanych zadaniach

·       dobra znajomość programu MS Office.

·       bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

 Co oferujemy

·       stabilne zatrudnienie

·       szereg szkoleń z zakresu podstaw księgowości i procesów kadrowo-płacowych

·       możliwość zdobycia unikalnego know-how i doświadczenia w zakresie kadr,

·       prace w młodym, ambitnym zespole

·       przyjazne środowisko pracy

·       praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 892626333