2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Ławica
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. HR i rekrutacji

Lokalizacja

Poznań, Ławica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

POZNEX to wiodący serwis specjalizujący się w obsłudze technicznej, sprzedaży części zamiennych oraz naprawach powypadkowych samochodów marki Tesla. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i rozwiązań dla naszych klientów, jednocześnie rozwijając nasz zespół profesjonalistów.

Główne obowiązki:

  • Efektywny dobór i rekrutacja nowych pracowników zgodnie z wymaganiami i kulturą firmy.

  • Organizacja procesu adaptacji nowych pracowników.

  • Opracowanie i wdrażanie systemów oceny i rozwoju personelu.

  • Tworzenie i utrzymywanie rezerwy kadrowej dla kluczowych stanowisk.

  • Opracowanie systemów motywacji i nagród.

  • Zarządzanie konfliktami i komunikacja wewnętrzna.

  • Kontrola przestrzegania przepisów prawa pracy.

  • Opracowywanie i wdrażanie polityk i procedur HR.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami HR i zespołem.

  • Doświadczenie w planowaniu strategicznym, zarządzaniu zmianą i opracowywaniu polityk.

  • Wyższe wykształcenie związane z zarządzaniem personelem lub pokrewnym obszarem.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Roczne bonusy w oparciu o realizację osobistych i firmowych celów.

  • Finansowanie kursów, szkoleń i konferencji.

  • Służbowy samochód lub zwrot kosztów za dojazd.

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ławica
ID: 913615954