2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Dolnośląskie
  6. Key Account Manager - Wrocław
  7. Key Account Manager - Psie Pole
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. handlowych w branży HVAC oddział Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

ANG Wentylacja Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej ANG, która od 25 lat jest producentem, importerem i dystrybutorem wentylacji i klimatyzacji takich marek jak Venture Industries, Systemair, Vents, Frapol, Vanas, Tesslagreen, Smay, Mercor a w klimatyzacji ANDE, BOSCH, ENTALPIA, RODIGAZ i wielu innych. Jesteśmy właścicielem marki klimatyzacji ANDE, oferując urządzenia spełniające najwyższe wymagania rynkowe.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:  specjalista ds. handlowych w branży HVAC

Miejsce pracy: Wrocław - Długosza Business Park

Twój zakres obowiązków

• bieżąca obsługa Klientów w zakresie realizacji procesu sprzedaży,

• zapewnienie realizacji planów sprzedażowych,

• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

• bezpośredni kontakt z Klientami, określanie potrzeb i potencjału zakupowego,

Nasze wymagania

• zorientowanie na sukces oraz determinację w realizacji celów sprzedażowych,

• dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,

• wysoka kultura osobista,

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• determinację w realizowaniu celów,

• znajomość pakietu MS Office,

• prawo jazdy kategorii B,

Mile widziane,

• znajomość branży HVAC,

• znajomość systemu VENDO,

To oferujemy

• umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

• odpowiednie narzędzia: laptop, telefon,

• ciekawą pracę pełną wyzwań,

• pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest producentem, importerem i dystrybutorem wielu marek branży HVAC, wielokrotnie wyróżnianą m.in. Diamenty Miesięcznika FORBES 2024

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 868542684