2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Białołęka
Rafał Kaźmierczak
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. Google ADS

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, wdrażanie i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads oraz Meta Ads.

  • Analiza efektywności kampanii oraz przygotowywanie raportów i analiz dla klientów.

  • Monitoring działań konkurencji i aktualnych trendów rynkowych.

  • Optymalizacja treści pod kątem SEO w celu zwiększenia widoczności w wyszukiwarkach.

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z analityką i efektywnością inwestycji marketingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu kampaniami Google Ads.

  • Znajomość środowiska Google i Meta Business Manager.

  • Podstawowa znajomość Google Tag Manager.

  • Wysoka kreatywność i inicjatywa w działaniu.

  • Chęć ciągłego rozwoju i aktualizacji wiedzy z zakresu digital marketingu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie w branży,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się branży.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazne środowisko pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918502315