2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Grzegórzki
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds finansowych, 1/2 etatu

Wynagrodzenie

3 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OTR GROUP to dynamiczna firma specjalizująca się w zarządzaniu apartamentami i hotelami w malowniczym Krakowie. Nasza misja to zapewnienie gościom niezapomnianego i wygodnego pobytu, niezależnie od celu podróży.

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko specjalisty ds finansowych

Poniżej zakres obowiązków:

- pobieranie płatności terminalem i ich fiskalizacja

- wystawianie faktur i ich wprowadzanie do systemów finansowych

- weryfikacja przelewów przychodzących z zestawieniami od kontrahentów

- przyporządkowywanie faktur do płatności i uzupełnianie braków

- segregacja kosztów

- tworzenie zestawień i raportów

- prowadzenie rachunku kosztów

- analizowanie wyników

- prowadzenie ewidencji godzin pracy personelu sprzątającego

- wyszukiwanie i pozyskiwanie dotacji

Nasze oczekiwania:

- bardzo dobra organizacja pracy

- skrupulatność i dokładność

- sumienność

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- bardzo dobra znajomość programu Excel (warunek konieczny)

- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne poruszanie się w programach posługującym się tym językiem

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 916726677