2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Wygoda
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. exportu.

Lokalizacja

Białystok, Wygoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. Eksportu

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie zagranicznych partnerów handlowych oraz utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi, poszerzając wiedzę o naszych produktach

  • rozwój polityki sprzedażowej firmy

  • analiza potrzeb kontrahenta, weryfikacja i planowanie działań

  • przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy

  • nadzór nad realizacją zamówień

  • pomoc przy rejestracji produktów oraz kompletowaniu dokumentów potrzebnych do tego procesu

  • monitorowanie trendów rynkowych, sporządzanie raportów

  • budowanie i promowanie wizerunku firmy oraz rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych

Nasze wymagania

  • warunek konieczny znajomość języka obcego.

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych

  • otwartość, zaangażowanie, motywacja, kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do podejmowania zagranicznych podróży służbowych, udziału w targach oraz imprezach branżowych

  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, sumienność i samodzielność

To oferujemy

  • umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia (podstawa +prowizja)

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w zgranym zespole realizującym ciekawe projekty

  • niezbędne narzędzia pracy

  • system szkoleń oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • tryb wypłaty: miesięczna

  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Wygoda
ID: 917299136