2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Świdnica
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. e-commerce - obsługa Amazon, eBay, Empik, Morele

Wynagrodzenie

5 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Wiodąca na rynku polskim i w UE, prężnie rozwijająca się firma z branży elektronicznej,

zatrudni:

kreatywną, samodzielną i obowiązkową osobę. Lubisz wyzwania, samodzielne działania, jesteś pomysłowy/a i lubisz działać na własny rachunek? To praca właśnie dla ciebie!

Charakter pracy/obowiązki:

- samodzielny specjalista od e-commerce - praca zdalna

- zarządzanie sprzedażą, śledzenie nowości i zmian na platformach sprzedażowych, wdrażanie nowatorskich rozwiązań w sprzedaży

- całościowa obsługa ofert sprzedażowych: wystawianie ofert, tworzenie grafiki i tekstu

- dbanie o wizerunek i pozycjonowanie ofert sprzedażowych

- raportowanie o efektach sprzedaży

Wymagane:

- konkretna wiedza tematyczna w zakresie elektroniki użytkowej

- bardzo dobra znajomość działań handlowo-marketingowych w sprzedaży online

- komunikatywność i obowiązkowość

- znajomość procesów sprzedażowo-marketingowych na platformach sprzedażowych takich jak Amazon, eBay, Empik, Morele, Allegro

- CV ze zdjęciem

Mile widziane:

- dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego

Korzyści:

- umowa o pracę na pełny etat

- praca w godzinach ustalanych indywidualnie, bez codziennego grafiku

- dostęp do programów graficznych bez opłat

- wysoka prowizja od efektów i ilości sprzedaży

- możliwość rozwoju osobistego, poznawanie nowych technologii

- w przypadku wysokiej efektywności: możliwość awansu na głównego menadżera sprzedaży na rynkach europejskich

A rapidly growing company in the electronics industry, leading in Poland and the EU,

will hire:

a creative, independent, and dutiful person. Do you like challenges and independent activities? Are you imaginative? Do you enjoy working on your own? This is a job just for you!

Nature of work/Responsibilities:

- Independent e-commerce specialist – remote work

- Sales management, tracking news and changes on sales platforms, implementation of innovative solutions in sales

- Overall handling of sales offers: listing, creating graphics and text

- Maintaining the image and positioning of sales offers

- Reporting on sales results

Required:

- Specific subject matter knowledge in the field of consumer electronics

- Very good knowledge of sales and marketing activities in online sales

- Communicativeness and dutifulness

- Knowledge of sales and marketing processes on sales platforms such as Amazon, eBay, Empik, Morele, Allegro

- CV with photo

Appreciated:

- Good knowledge of English, German

Benefits:

- Full-time employment contract

- Work hours determined individually – no daily schedule

- Access to graphics programs free of charge

- High commission on the effects and amount of sales

- Opportunity for personal development and learning about new technologies

- In case of high performance: possibility of promotion to main sales manager in European markets

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 912943252