2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Piątkowo
Dział HR
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. danych produktowych

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

POLIPOL. ludzie i meble

Grupa POLIPOL to dziś jedno z największych i najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji mebli tapicerowanych. Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju dzięki unikatowemu połączeniu umiejętności pracowników, ich pasji do tworzenia oraz najwyższej jakości surowców. W centrum naszych zainteresowań zawsze znajduje się człowiek. Zarówno Klient, jak i Pracownik. Wiemy, że to jego kunszt, jego energia i jego nadzwyczajność, jest naszą siłą i kluczową przewagą na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Implementacja i zarządzanie danymi produktu w systemie SAP

  • Tworzenie i nadzór nad strukturami materiałowymi produktu (BOM)

  • Zarządzanie zmianami w systemie

  • Współpraca z działami wewnątrz organizacji (z działem technologicznym i działem wdrożeń)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub doświadczenie w procesach technologicznych w branży meblarskiej

  • Znajomość systemu SAP lub innego klasy ERP

  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel - znajomość zaawansowana)

  • Gotowość do odbycia specjalistycznych szkoleń

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność organizacji pracy własnej

  • Otwartość na pracę zespołową

Czeka na Ciebie:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie będącej liderem europejskiej branży meblarskiej

  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Ciekawy charakter pracy i różnorodność zadań w innowacyjnych projektach

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Intensywne wsparcie w fazie adaptacyjnej i podczas dalszej współpracy

Informacje dodatkowe

  • pracodawca - Polipol Service-Center Polska Sp. z o.o.

  • miejsce pracy - wybrana fabryka Grupy Polipol, w zależności od miejsca zamieszkania kandydata (Wągrowiec, Śrem, Podanin, Janikowo, Chojnice) lub biuro w Poznaniu. W okresie wdrożenia - około miesiąc czasu, konieczna będzie obecność w zakładzie produkcyjnym w Wągrowcu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 918444849