2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Leśniewo
Aneta Kowalczuk
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. controllingu

Lokalizacja

Leśniewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Już od ponad 28 lat, jesteśmy stabilną i stale rozwijająca się spółką - liderem w produkcji tarcicy liściastej. Pragniemy powiększyć rodzinę MGJ - poszukujemy właśnie Ciebie !

Kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. controllingu

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z monitorowaniem działalności Spółki,

  • Analiza odchyleń i identyfikacja zagrożeń oraz negatywnych zjawisk dla Spółki,

  • Zbieranie danych z systemu księgowego i operacyjnego,

  • Wprowadzanie danych produkcyjnych do systemów informatycznych,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki to rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne,

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze finansów, controllingu lub audytu,

  • Znajomość systemów ERP,

  • Znajomość Excel,

  • Zaawansowane umiejętności analityczne,

  • Umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne: zdolność do przekazywania, skomplikowanych analiz w sposób zrozumiały dla różnych odbiorców.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • rozwój kompetencji controllingowych w firmie produkcyjnej,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na pełen etat w godzinach 07:30 – 15:30,

  • różnorodność zadań,

  • przyjazną rodzinną atmosferę,

  • pracę w niedużym zgranym zespole specjalistów,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • świadczenia okolicznościowe,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracowniczy program emerytalny.

Zależy nam na czasie, nie zwlekaj z aplikacją.

Prześlij nam swoje CV, stań się częścią zespołu - MGJ Sp. z o.o.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48**********93

Lokalizacja

Leśniewo,

Pomorskie

Pomorskie, Leśniewo
ID: 918932856