2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Contollingu

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 ZADANIA

  • czynny udział w procesie budżetowania, przygotowywaniu forecastu, planów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,

  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby Zarządu i jednostek budżetowych,

  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,

  • bieżąca analiza sposobów kwalifikacji kosztów,

  • wyliczenia koniecznych rezerw i odpisów aktualizacyjnych;

WYMAGANIA

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w obszarze analizy finansowej / kontrolingu,

  • bardzo dobra znajomość programu MS EXCEL,

  • umiejętność korzystania z narzędzi informatycznych i programów w tym ERP,

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność i cierpliwość,

  • wysoka kultura osobista,

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z programem COMARCH CDN XL

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego ( finansowanie szkoleń kompetencyjnych),

  • pakiet benefitów zawierający m.in.: bogaty pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe,

  • wysokiej klasy narzędzia pracy.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909599404