2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. autokosmetyki (detailing aut premium)

Wynagrodzenie

4 846 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy detailera do salonu samochodowego marki premium na Al. Prymasa Tysiąclecia

Obowiązki detailing: polerowanie i korekty lakieru

Dodatkowo: nakładanie ceramik

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w okresie próbnym

  • umowę o pracę po wdrożeniu

  • pracę od poniedziałku do piątku i jedną sobotę w miesiącu

  • 8 godziny dzień pracy w godzinach otwarcia salonu

  • wynagrodzenie w detailingu - podstawa 3,5 tys netto + 5% od usług (średnie wynagrodzenie zaczynamy od 4,5 tys. netto, nie mamy sufitu wynagrodzeń)

  • odzież firmową

  • szkolenia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat b

  • doświadczenie w polerowaniu w przypadku detailera - wymóg konieczny

  • dokładność i sumienność

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 906660578