2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Czyżyny
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Analiz Cen - sklep internetowy

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wielobranżowy sklep internetowy poszukuje osób od zaraz na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz Cen

Oferujemy:

  • Przeszkolenie,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Dofinansowanie systemów sportowych,

  • Dofinansowanie pakietów opieki medycznej,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,

  • Dużą samodzielność, możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Stałe wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju na wyższe stanowiska,

  • Zniżki pracownicze na asortyment,

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Zadania na tym stanowisku :

  • Analizowanie i kreowanie polityki cenowej w oparciu o bieżącą sytuacje rynkową,

  • Analizowanie środowiska rynkowego firmy,

  • Sporządzanie analiz rentowności i konkurencyjności oferty sprzedażowej

  • Nadzorowanie sprzedaży przypisanego segmentu towarowego.

Od kandydata wymagamy:

  • Analitycznego myślenia,

  • Samodzielności w wykonywaniu zadań,

  • Odpowiedzialności,

  • Dokładność i solidność w działaniu

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Dodatkowymi atutami będzie:

  • Znajomość platform Allegro, IdoSell,

  • Status studenta/ucznia (zaocznie),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Zastrzegany sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora : F.H.U. GUBEX Jarosław Gubała, , Osieczany 381, 32-400 Myślenice, NIP: 681-134-97-68.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 893995144