2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wawer
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. administracji / asystentka

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. administracji / Asystentka

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która z energią i profesjonalizmem będzie zarządzała kwestiami administracyjnymi oraz wspierała prace zarządu, osoby, która dobrze czuje się w kwestiach organizacyjno-formalnych, w projektach z zakresu administracji i księgowości oraz osoby dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Twoje obowiązki:

  • koordynacja i realizacja wielowątkowych projektów z zakresu administracji i organizacji firmy,

  • koordynacja i realizacja powstawania dokumentacji formalnej we współpracy z biurem prawnym i księgowym,

  • zadania z zakresu obiegu dokumentów,

  • tworzenie raportów dotyczących m.in. kontrahentów,

  • archiwizowanie dokumentacji urzędową oraz księgowo-prawną, archiwizowanie,

  • archiwizowanie i porządkowanie,

  • wparcie bieżących prac zarządu, m.in. sporządzanie notatek służbowych, opracowywanie i egzekwowanie harmonogramów zadań.

  • doskonałe wyszukiwanie ofert czy znajdowanie rozwiązań.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze administracji

  • umiejętność koordynowania wielowątkowych projektów,

  • bardzo dobra znajomość pakietu office (zwłaszcza Excel),

  • biegłość pracy w środowisku cyfrowym,

  • perfekcyjne zarządzanie czasem,

  • staranność, skrupulatność, skuteczność

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność zarządzania i kierowania zadaniami, egzekwowanie terminów

 Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z kwestiami prawnymi,

  • znajomość programu Symfonia,

  • znajomość zasad księgowości,

  • praca w branży medycznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkoleń,

  • samodzielność w realizacji zadań,

  • możliwość awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi

CV prosimy przesłać na adres: hubert.dabrowski(at)hubra.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 917313691