2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Administracji

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla jednego z naszych Klientów zajmującego się technologią i usługami zarządzania energią poszukujemy Kandydata na stanowisko

Specjalisty ds. Administracji.

Opis stanowiska:

  • Obsługa recepcji

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i przygotowywanie korespondencji firmowej.

  • Współpraca przy organizacji podróży służbowych i szkoleń.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (praca na dłuższy okres czasu z możliwością w późniejszym czasie na zatrudnienie bezpośrednie u Klienta)

  • Wynagrodzenie miesięczne + premie

  • Prace od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

  • Dofinansowanie do karty sportowej

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego

  • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym

  • Prawa jazdy kat. B

  • Wysokiej kultury osobistej.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 907933877