2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
GreenMax
Dodane Dzisiaj o 12:49

Specjalista ds. Administracji

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Greenmax poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. administracji

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób dołączenia do naszego zespołu w firmie OZE. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży związanej z energią odnawialną. Jeśli chcesz być częścią przyszłościowej i ekologicznej działalności, zapraszamy do aplikowania na poniższą ofertę pracy.

Główne obowiązki:

Wprowadzanie danych zamówienia do systemu CRM

Analiza dostarczonych danych i dokumentów

Weryfikacja i kontroling zaimportowanych danych

Monitorowanie i komunikowanie nieprawidłowości

Przygotowywanie raportów

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole

Znajomość pakietu MS Office

Sumienność oraz dobra organizacji pracy własnej

doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwość rozwoju zawodowego

Przyjazną atmosferę pracy

Dofinansowanie do zajęć sportowych

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 917997733