2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Syców
Dodane 22 maja 2024

Specjalista do spraw sprzedaży - Chematex (Metalovenogi)

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Chematex jest prężnie rozwijającą się firmą w branży metalurgicznej. Świadczymy usługi cięcia laserem, gięcia, obróbki skrawaniem oraz produkujemy metalowe nogi do mebli. W związku z nieustannym rozwojem działalności na rynku, poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych kontrahentów

- budowanie bazy klientów

- uczestnictwo w spotkaniach z klientem i prezentowanie usług firmy u klienta

- przyjmowanie i bieżąca obsługa zamówień

- współtworzenie strategii firmy

Wymagania:

- znajomość branży:

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość technologi spawania

  • obsługa programów CAD

- komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych

- dobra organizacja pracy

- prawo jazdy kat. B

- samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

- znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + prowizję od sprzedaży

- niezbędne narzędzia: laptop, telefon, samochód służbowy

- otwartość na propozycje i rozwiązania ze strony pracownika

- wsparcie techniczne i wdrożenie na stanowisku pracy

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 729861180