2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 11 maja 2024

Specjalista do spraw obsługi klientów i e-marketingu.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Alegia sp. z o.o. producent naturalnych pokarmów i przysmaków dla zwierząt poszukuję osoby na stanowisko :

www.alegia.pl

www.pupilovo.pl

Miejsce pracy: Lublin ul. Tokarska

Opis stanowiska:

  • Obsługa oraz tworzenie dokumentów firmowych

  • obsługa klienta (telefonicznie, mailowo, poprzez czaty firmowe i portale sprzedażowe typu Allegro lub Amazon) - przyjmowanie zamówień, udzielanie informacji nt. obowiązujących ofert, cenników, pakietów, przyjmowanie uwag i reklamacji

  • Obsługa realizacji zamówień.

  • Przygotowanie dokumentów wysyłki, listów kurierskich i spedycyjnych

  • Obsługa sklepu B2B i B2C

  • Obsługa posprzedażowa

  • Raportowanie działań w systemie CRM

  • Zajmowanie się działem reklamacyjnym

  • Marketing:

    • zarządzanie stroną, m. in dodawanie elementów na stronę, takich jak slidery, landing page.

    • prowadzenie portali społecznościowych firmy.

o   Planowanie, tworzenie i publikowanie treści dla social media,

  • Tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów na podstawie tekstów źródłowych.

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych, w tym kampanii reklamowych, promocji i eventów.

  • Monitorowanie wyników działań marketingowych i raportowanie.