2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Żywiec
Dodane 10 maja 2024

Specjalista do spraw kadr i płac

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem biura rachunkowego poszukujemy osoby na stanowisko : specjalista do spraw kadr i płac.

Zakres obowiązków : obsługa kadrowa (formalności związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, prowadzenie spraw kadrowych jak naliczanie urlopów, dokumentacja pracownicza, naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, obsługa programu Płatnik). Znajomość programu Kadry i płace Symfonia będzie dodatkowym atutem.

Umowa o pracę / umowa-zlecenie / b2b - forma do ustalenia.

Wynagrodzenie stosownie do formy współpracy do ustalenia.

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 917315681