2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ścinawa
Dodane 10 maja 2024

Specjalista do spraw administracji

Lokalizacja

Ścinawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Specjalista do spraw administracji z doświadczaniem z kadr i płac

Jesteśmy jednym z największych plantatorów ogórków i trawników w rolce w Polsce. Nasza stale rozwijająca się firma poszukuje nowych, ambitnych oraz zaangażowanych pracowników, którzy chcą stać się częścią firmy odnoszącej sukcesy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. administracji z doświadczeniem kadr i płac

Oczekujemy:

- doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,

- bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,

- samodzielność w działaniu.

- bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w ZUS oraz KRUS

Oferujemy :

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju,

- miłą atmosferę w firmie,

- zatrudnienie na preferowanych przez kandydata zasadach.

Opis stanowiska:

- ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników

- Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, kontrola poprawności danych

- kontakt oraz współpraca z ZUS oraz KRUS

- Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

- Prowadzenie dokumentacji pracowników (m.in. zwolnienia lekarskie, wnioski urlopowe)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na maila info(małpa)vita-fresh-polska.pl

Lokalizacja

Ścinawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ścinawa
ID: 913006730