2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Wrocław
  7. Spedycja - Fabryczna
Dodane 31 maja 2024

Specjalista d/s transportu i planowania dostaw

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko logistyk/planista do naszej firmy we Wrocławiu zajmującej się transportem międzynarodowym w branży e-commerce

  • Zakres obowiązków :

    • kompleksowe planowanie transportu i dostaw przesyłek w przewozach krajowych i międzynarodowych za pomocą naszego systemu do planowania dostaw.

    • optymalne wykorzystanie środków transportowych w celu osiągnięcia założonych celów;

    • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją zadań dla kierowców;

    • utrzymywanie dobrych relacji z kierowcami oraz innymi współpracownikami w firmie;

    • dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług

    • Ustalenie grafików pracy kierowców

    • Kontrola nad stanem floty prowadzenie raportu stanu technicznego

      Nasze wymagania :

    • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe logistyczne);

    • umiejętność planowania, organizowania i monitorowania realizacji zadań;

    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

    • komunikatywność, umiejętności współpracy z kierowcami i współpracownikami

    • obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office

    • dyspozycyjność.

    Oferujemy :

    • stabilne warunki pracy;

    • prywatna opieka medyczna

    • ciekawa, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca;

    • pracę w zgranym zespole

    • Rabaty pracownicze na na naprawy aut w naszym warsztacie flotowym

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 844797057