2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista d/s sprzedaży telefoniczno-mailowej

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spółka MULTI-SERVICE generalny importer markowego obuwia ochronnego francuskiej firmy LEMAITRE SECURITE oraz włoskiej marki EXENA zatrudni specjalistę internetowej i telefonicznej sprzedaży komfortowego obuwia roboczego do hurtowni bhp na terenie województw północnej i zachodniej Polski.

Jeżeli jesteś osobą wytrwałą w dążeniu do określonego celu, nastawioną na sukces, szukasz firmy w której zrealizujesz swoje ambicje zawodowe, chcesz dobrze pracować i dużo zarabiać to czekamy właśnie na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i prowadzenie sprzedaży przez sklep internetowy

  • codzienne telefoniczne i mailowe kontakty z dotychczasowymi klientami

  • poszukiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży B2B

  • obsługa zamówień od dotychczasowych klientów ( duża baza aktywnych klientów)

  • przygotowywanie ofert i akcji marketingowych

  • budowanie relacji z klientami

  • mile widziana znajomość obsługi platform marketplace

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • umiejętność prowadzenia handlowych rozmów telefonicznych

  • doskonała znajomość obsługi komputera

  • chęć do pracy i rozwoju osobistego

  • wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • stabilną i długofalową współpracę

  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • wysokie prowizje powiązane z efektami sprzedaży bez górnego limitu

Czekamy na Twoje CV, zaprosimy każdego kandydata spełniającego nasze wymagania.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 915497494