2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kaliska Kościerskie
Dodane 15 maja 2024

Specjalista d.s. sprzedaży/doradca klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kaliska Kościerskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

EK NAMITO - wyłączny importer i dystrybutor na Polskę profesjonalnej marki kosmetologicznej Dermia Solution.

Dermia Solution to dynamicznie rozwijające się marki profesjonalnych kosmetyków selektywnych. Nasza wizja pracy z gabinetem kosmetycznym opiera się na długofalowej współpracy i zaufaniu. Czujemy ciążącą na nas odpowiedzialność w stosunku do klienta końcowego, nie sprzedajemy urządzeń których efektywność jest wątpliwa. Nasze preparaty zabiegowe i pielęgnacja domowa charakteryzują się najwyższym udziałem substancji aktywnych spośród produktów profesjonalnej kosmetologii. Charakter naszej pracy i narzucone sobie standardy wymagają od nas ciągłego doskonalenia i zdobywania wiedzy o nowościach.

Jeżeli uważasz, że jesteś osobą pasującą do naszej wizji pracy z gabinetem kosmetycznym dołącz do nas! Szukamy osoby na stanowisko:

specjalista d.s. sprzedaży/doradca klienta

Miejsce pracy: praca stacjonarna połączona z wyjazdami służbowymi

Opis stanowiska:

W ramach pełnionych obowiązków, osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:

  • doradztwo w zakresie zabiegów i preparatów Dermia Solution

  • obsługa dotychczasowych klientów (gabinetów kosmetycznych Dermia Solution) w ramach przydzielonego rynku

  • telemarketing połączony z aktywną sprzedażą preparatów Dermia Solution do autoryzowanych salonów kosmetycznych

  • aktywne pozyskiwanie nowych gabinetów kosmetycznych

  • reprezentowanie firmy na pokazach i targach

  • analizę rynku i sporządzanie raportów

  • kompleksowy nadzór nad prowadzonymi sprawami

Wymagania:

  • warunek niezbędny - wykształcenie kosmetologiczne lub doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży kosmetologicznej

  • zdolności z zakresu prowadzenia negocjacji i zasady savoir-vivre prowadzenia rozmów

  • umiejętności zastosowania programów biurowych (arkuszy kalkulacyjnych) w pracy handlowca

  • znajomość i umiejętność wykorzystania social mediów w pracy

  • gotowość do wyjazdów służbowych (targi, seminaria)

  • predyspozycje do ciągłego uczenia się nowych zagadnień z kosmetologii

Oferujemy:

  • stacjonarną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • warunki wynagrodzenia oparte na umowie o pracę (umowa o pracę + prowizja)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • systematyczne szkolenia i materiały informacyjne

Lokalizacja

Kaliska Kościerskie,

Pomorskie

Pomorskie, Kaliska Kościerskie
ID: 918472324