2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
MPWiK
Dodane 03 maja 2024

Spawacz w Oddziale Remontów i Usuwania Awarii

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z blisko 140-letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

(Pion Wody/ Zakład Sieci Wodociągowej/ Oddział Remontów i Usuwania Awarii)

Miejsce pracy: St. Mikkego 4, Warszawa

Nr ref.: 5/2024

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac spawalniczych

  • bieżące i planowe naprawy

  • remonty i drobne modernizacje wymagające spawania

  • spawanie elementów stalowych oraz przewodów wodociągowych

  • dorabianie i naprawa narzędzi

  • zgrzewanie rur PE oraz kształtek za pomocą zgrzewarki doczołowej i elektrooporowej

  • rozpoznanie i wygrodzenie (zabezpieczenie) miejsca prac

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

  • doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok (mile widziane na podobnym stanowisku)

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą 111, 311

  • prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • gotowość do pracy zmianowej

  • umiejętność organizacji pracy

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911211942