2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 28 maja 2024

Spawacz TIG -konstrukcje stalowe, Niemcy

Wynagrodzenie

13 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SunGroup HR Agency nr 23620. Obecnie dla naszego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Spawacz TIG

Lokalizacja pracy: Lingen, Niemcy

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym, ok. 40 godzin tygodniowo,

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę,

  • Zakwaterowanie a atrakcyjnej cenie blisko miejsca pracy,

  • Stawkę godzinową w przedziale 18-20 euro, w zależności od doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • Spawanie orbitalne stali nierdzewnych,

  • Spawanie rur.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności spawania metodą TIG,

  • Certyfikatu spawalniczego wybraną metodą/metodami (DIN EN ISO 9606-1 :2017 AD 2000 HP3 ISO 9606-1 141 T BW FM3 S s10,1 D48,3 H-L045 ss nb),

  • Znajomości podstaw języka niemieckiego,

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego.

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918267521