2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Krępice
Dodane 29 maja 2024

Spawacz / Ślusarz / Pomocnik spawacza - Lekka produkcja Krępice Soda +

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krępice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O firmie

Soda Pluss sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej. Produkty, które powstały w Soda Pluss wyposażają sieci handlowe i obiekty gastronomiczne w Polsce i za granicą. Nasi pracownicy pracują na maszynach produkcyjnych z obszaru laserów światłowodowych, spawarek laserwoych, ploterów, pras krawędziowych, lakierni proszkowej. Dzięki temu realizujemy wysokiej jakości projekty indywidualne.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krępicach, przy ulicy Kwiatowej 26.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz / Pomocnik Spawacza / Ślusarz

Spawamy głównie spawarkami laserowymi, jeśli masz doświadczenie w spawaniu i dobrze radzisz sobie ze spawarką, to szybko wdrożymy Cię w nowoczesną technologię spawania.

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie cienkich blach ze stali czarnej i nierdzewnej zgodnie z wytycznymi i rysunkami technicznymi

  • Przygotowywanie materiałów przed spawaniem, takich jak czyszczenie i usuwanie zanieczyszczeń

  • Ustawianie i regulowanie odpowiednich parametrów spawalniczych

  • Praca z różnymi narzędziami i urządzeniami spawalniczymi, takimi jak spawarki TIG, MIG, laserowe

  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu realizacji zadań zgodnie z harmonogramem pracy

  • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków związanych ze spawaniem cienkich blach ze stali czarnej i nierdzewnej, zgodnie z potrzebami zakładu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu blach ze stali czarnej i nierdzewnej

  • Znajomość różnych technik spawania, takich jak spawanie punktowe, TIG, MIG lub spawanie spawarką laserową

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych

  • Zdolność do przygotowania powierzchni spawanych elementów poprzez oczyszczanie, szlifowanie lub szpachlowanie

  • Precyzja i dokładność przy spawaniu, aby zapewnić trwałość i jakość połączeń spawanych

  • Znajomość zasad bezpiecznego pracy oraz przestrzeganie procedur i instrukcji BHP

  • Zdolność do identyfikacji i naprawy ewentualnych usterek lub wad spawów

  • Gotowość do pracy w zespole i współpracy z innymi członkami personelu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wykonywania wielu zadań jednocześnie

  • Staranność i dbałość o czystość miejsca pracy po ukończonym zadaniu

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Jedna zmiana

  • Możliwe nadgodziny

  • Nowoczesne technologie w spawalnictwie

  • Praca przy lekkich urządzeniach

  • Odzież i narzędzia pracy

  • Pokrycie kosztów transportu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Krępice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krępice
ID: 918468023