2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wierzchucin Królewski
Dodane 28 maja 2024

Spawacz - monter MIG / MAG , TIG

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wierzchucin Królewski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferujemy pracę na stanowisku: Spawacz-monter MIG/MAG lub TIG

WYMAGANIA:

·         doświadczenie w spawaniu metodą TIG blach od grubości 0,5mm (stal czarna, nierdzewna, aluminium) lub doświadczenie w spawaniu MIG/MAG

·         sumienność przy realizacji powierzonych zadań,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         dyspozycyjność,

OBOWIĄZKI:

·         prace przygotowawcze do spawania,

·         spawanie elementów zgodnie z dokumentacją i wytycznymi,

·         dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn oraz narzędzi przypisanych do danego stanowiska,

OFERUJEMY:

·         Zatrudnienie na umowę o pracę,

·         Zarobki, adekwatne do posiadanych umiejętności,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikuj:

Lokalizacja

Wierzchucin Królewski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wierzchucin Królewski
ID: 916779987