2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Zagnańsk
Dodane 17 maja 2024

Spawacz, monter kontenerów

Wynagrodzenie

4 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zagnańsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni pracownika na stanowisko pracy związane z pracami spawalniczymi i monterskimi

Zakres obowiązków:

  • Spawanie konstrukcji kontenerów

  • Montaż konstrukcji do spawania

  • Przygotowywanie elementów do spawania

  • Cięcie i szlifowanie prętów, profili, blach stalowych

  • Dbałość i kontrola jakości wykonanych prac

  • Dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

  • Umiejętność spawania MIG MAG

  • Obsługa elektronarzędzi, szlifierki, wiertarki, wkrętarki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do pracy

  • Mile widziane, umiejętność obsługi wózka widłowego*

 Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • Możliwość przyuczenia oraz awansowania

Dla zaangażowanych i zdecydowanych osób po okresie próbnym istnieje możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń specjalistycznych dotyczących specyfiki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy oraz telefoniczny w godzinach 9-18

Lokalizacja

Zagnańsk,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Zagnańsk
ID: 918891528