2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mława
Dodane 08 maja 2024

spawacz, mechanik-konserwator (MŁAWA i okolice)

Wynagrodzenie

5 700 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

zmianowość pracy: jedna zmiana

Wysokość wynagrodzenia brutto: od  5 500 PLN brutto plus premia

umowa o pracę na pełen etat

Zakres obowiązków:

-spawanie różnych elementów konstrukcyjnych

-ręczne cięcie termiczne, ręczne lutowanie i zgrzewanie

-naprawa narzędzi oraz ich dorabianie

-sprawowanie stałego nadzoru nad funkcjonowaniem maszyn i urządzeń, w tym bieżące monitorowanie poprawności pracy urządzeń mechanicznych;

-wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn;

wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń, w tym czyszczenie maszyn i urządzeń oraz ich ruchomych części;

-wykonywanie terminowo wszelkich czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń w sposób odpowiadający instrukcjom producentów;

-współpraca z serwisantami maszyn i urządzeń celem dochowania wszelkich wymogów gwarancyjnych;

-stała współpraca z brygadzistami w zakresie sposobu bezpiecznego funkcjonowania maszyn i urządzeń, w tym monitorowanie funkcjonowania systemów bezpieczeństwa poszczególnych maszyn i urządzeń;

Wymagania:

  • umiejętności spawalnicze

  • posiadanie książeczki spawacza

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

·Więcej informacji na miejscu Mława ul. Graniczna 1d lub pod numerem telefonu 60*****20

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 748505970