2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bolesławiec
Dodane 07 maja 2024

spawacz konstrukcji stalowych MIG MAG

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Montaż / demontaż konstrukcji stalowych

  • Spawanie konstrukcji stalowych

  • Gwintowanie, szlifowanie

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku,

    • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

    • Zdolności manualne, dokładność, staranność,

    • Certyfikaty spawalnicze.

    • Mile widziane : Uprawnienia na wózki widłowe lub zwyżki (aktualne),czytanie rysunków technicznych,Uprawnienia TIG.

      To oferujemy

      • zatrudnienie na postawie umowy o pracę,

      • atrakcyjne wynagrodzenie,

      • zapewniamy ubranie robocze,

      • szkolenie BHP,

      • możliwość wykonania dodatkowych uprawnień.

        O nas

        Główną działalnością naszej firmy jest:

        - Kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych

        - Demontaż i montaż maszyn i instalacji przemysłowych,

        Asortyment produktów rozciąga się od pojedynczych części w małych ilościach po produkcję dużych serii.

        Nasza firma spełnia surowe wymagania norm.

        Więcej informacji o nas na www.tektrum.pl

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 908343742