2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Fabryczna
Dodane 28 maja 2024

Spawacz FORTACO 135/136

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPAWACZ MIG/MAG 135/136

Do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu, poszukujemy Spawacza 135/136. Oferujemy ciekawe wyzwania w multikulturowym i międzynarodowym środowisku, a także możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Zadania i odpowiedzialności

Twój zakres odpowiedzialności obejmuje następujące zadania:

·      Montaż zgodnie z rysunkiem technicznym oraz spawanie/sczepianie

·      Realizowanie celów zespołu

·      Zaangażowanie w poszerzanie kompetencji w ramach stanowiska

Co pozwoli na skuteczne wykonywanie powyższych obowiązków? Według nas będzie to:

·      min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

·      znajomość rysunku technicznego,

·      uprawnienia spawalnicze 135 lub 136,

·      mile widziane uprawnienia IIS,

·      gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

·      chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Fortaco oferuje

W Fortaco pracujemy w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, a nasze benefity to:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, premie, dodatki

  • Zdrowa i naprawdę przyjazna atmosfera pracy

  •  Dofinansowanie do posiłków 10 zł/dziennie SmartLunch

  •   Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje (suwnica IIS, palnik, I pomoc przedmedyczna i inne)

  • Bezpłatna opieka medyczna w PZU

  •  Dodatkowa, dofinansowana opieka medyczna w PZU lub Luxmed

  •  Ubezpieczenia grupowe w PZU

  •  Dofinansowanie programu Multisport

  •  Wczasy pod gruszą, premie świąteczne

  •   Inne świadczenia z ZFŚS

  • Vouchery/Bony na różne okazje

  • Program rekomendacji pracowników (nagroda od 1 000 zł za polecenie pracownika do pracy)

  • Paczki np. świąteczne, Na Dzień Dziecka

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji

Poczekaj na kontakt od nas, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej informacji, to skontaktuj się z nami.

Twoje stanowisko raportuje do Kierownika ds. Produkcji

Termin nadsyłania aplikacji

Wyślij swoją aplikację jak najszybciej, bo już wkrótce planujemy rozmowy z kandydatami oraz rozpoczęcie procesu zatrudnienia.

Wyślij swoją aplikację wraz z oczekiwaniami finansowymi poprzez naszą stronę Fortaco: www.fortacogroup.com

Fortaco Group

Fortaco jest wiodącym partnerem dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali.

Fortaco Group ma w Europie liczne centra operacyjne i technologiczne, które wspierają naszych międzynarodowych Klientów. Nasze fabryki znajdują się w Estonii, Finlandii, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Zatrudniamy obecnie 2100 osób.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 669632170