2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Stare Gliwice
Dodane 03 maja 2024

Spawacz aluminium i stali

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gromex działa w branży motoryzacyjnej od 1981 roku. Produkując przyczepy i zabudowy, na pierwszym miejscu stawiamy wysokie wymagania jakościowe oraz stałą kontrolę produktów. Ciągle ulepszamy procesy produkcji, a odpowiednio wyszkolony i doświadczony zespół pozwala nam na osiągnięcie wysokiej jakości produkcji. Do naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spawacz

Zakres obowiązków:

·        spawanie elementów z aluminium i ze stali (MIG/MAG),

·        przygotowanie elementów do spawania, w tym cięcie, czyszczenie, szlifowanie i łączenie,

·        zapewnienie odpowiedniej jakości i wykończenia spawanych elementów,

·        dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie spawania,

·        dokładne i terminowe wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem produkcji,

·        utrzymywanie porządku w miejscu pracy i dbanie o prawidłowe przechowywanie narzędzi i materiałów spawalniczych,

·        praca z ręcznymi i automatycznymi narzędziami i maszynami spawalniczymi,

·        kontrola wykonanych detali.

Wymagania:

·        doświadczenie na stanowisku spawacza lub pokrewnym (możliwość przyuczenia),

·        umiejętność czytania rysunku technicznego,

·        umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,

·        umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

·        komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność,

·        chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·        umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia oraz kwalifikacji,

·        pracę jednozmianową,

·        pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na nowoczesnej hali produkcyjnej,

·        nowoczesne narzędzia pracy,

·        dobrą atmosferę pracy,

·        możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą OLX.pl

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 904131306