2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Białołęka
Dodane 08 maja 2024

Sortowanie i załadowywanie paczek - WYPŁATY TYGODNIOWE

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Sortowanie i załadowywanie paczek

Lokalizacja: Warszawa, ul. Daniszewska

Godziny Pracy:

Zmiana nocna: 22:00-06:00

Zmiana popołudniowa: 13:00 - 18:00

Twoje obowiązki:

  • Sortowanie przesyłek według schematu,

  • Sprawny załadunek i rozładunek kurierskich pojazdów.

 Wymagania:

  • Pełnoletność,

  • Mobilność zapewniająca dostępność do miejsca pracy,

  • Sprawność fizyczna, aby sprostać wymaganiom stanowiska.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 29 zł brutto za godzinę,

  • System premiowy motywujący do efektywnej pracy,

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie - proste i klarowne warunki,

  • Wypłaty tygodniowe.

TWG Polska Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr. 20219

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 916876385