2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Świętochłowice
Dodane 14 maja 2024

Sortowacz odpadów

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CAR BUMPER RECYKLING SP. Z O. O. firma zajmująca się skupem złomu oraz odbiorem odpadów poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWCA- SORTOWACZ

OPIS STANOWISKA:

  • sortowanie towaru zgodne z podziałem na podkategorie (metale kolorowe, złom elektroniczny, tworzywa)

  • zwracanie uwagi na wybrakowane produkty i eliminowanie ich z dalszego obiegu

  • załadunek i rozładunek towaru

  • przyjmowanie towaru od klientów

  • rozliczanie klientów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • odseparowanie zanieczyszczeń w segregowanym złomie

  • praca na placu załadunkowym

WYMAGANIA:

·      doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·      bardzo dobra organizacja pracy własnej

·      mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych ale nie jest to wymóg konieczny

OFERUJEMY:

·      elastyczna forma zatrudnienia

·      pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·      stabilne warunki zatrudnienia

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

Proszę o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 918187883