2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jaworzno
Dodane 19 maja 2024

SOLIDNA Firma zatrudni Murarza/Cieślę/Zbrojarza lub Brygadę do Budowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Solidna Firma Zatrudni doświadczonych pracowników do prac Budowlanych na terenie Śląska.

Oczekiwania:

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy na budowie w wybranym zakresie
  • Wiek 18-40lat
  • Doświadczenie przy pracach związanych z wznoszeniem budynków
  • Dokładność , sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Chęć rozszerzania kompetencji i podnoszenia swoich umiejętności

Zadania:

• prace budowlane na w/w stanowisku;

• współpraca z Kierownikiem Brygady w zakresie podziału prac i harmonogramu.

BRAK nałogu ALKOHOLOWEGO (WARUNEK KONIECZNY)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę u Uczciwego pracodawcy w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim stażem na rynku polskim i zagranicznym.
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciągłość pracy i ciekawe projekty
  • Praca od Poniedziałku do Piątku, Soboty-za zgodą
  • Transport z Bazy do miejsca pracy

Kontakt:

Adam;

  • tel: 60*****69

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 727274273